}

Grupa ARP

Portfel Spółek ARP

POLREGIO S.A.

POLREGIO, to największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce. Zapewnia wygodny, bezpieczny transport, rozwijając swoją sieć połączeń. Firma skupia się na modernizacji, dostępności, wspieraniu regionalnego rozwoju oraz przeciwdziałaniu wykluczeniu transportowemu. Misją jest stałe podnoszenie jakości usług i wzmacnianie zaufania klientów.

POLREGIO

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

H. CEGIELSKI – FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O.

FPS Cegielski, to lider w produkcji taboru kolejowego w Polsce. Firma ewoluuje, tworząc nowoczesne, bezpieczne i komfortowe pojazdy szynowe, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi. Zmieniając siebie, zmieniają kolej, nieustannie odpowiadając na potrzeby rynku.

FPS CEGIELSKI

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

POLSKI TABOR SZYNOWY-WAGON SP. Z O.O.

Polski Tabor Szynowy-Wagon, będący własnością Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., przejął w 2022 roku zorganizowaną część upadłego Europejskiego Konsorcjum Kolejowego WAGON, w tym zakłady w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu, kontynuując długą historię produkcji taboru kolejowego w Polsce.

POLSKI TABOR SZYNOWY-WAGON

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

DOLNOŚLĄSKIE ZAKŁADY USŁUGOWO-PRODUKCYJNE DOZAMEL SP. Z O.O.

DOZAMEL specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu usługami przemysłowymi, łącząc tradycję z nowoczesnością. Firma, powstała w 1947 roku, ewoluowała z produkcji do usług, skupiając się na rozwoju Wrocławskiego Parku Przemysłowego i zapewniając wysokie standardy jakości swoim klientom.

DOZAMEL

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

POLSKI RYNEK WĘGLA

Polski Rynek Węgla wspiera decyzje rządowe w polityce energetycznej od 2003, dostarczając analizy i monitorując górnictwo węgla kamiennego. Skupia się na restrukturyzacji sektora, kontroli wykorzystania środków publicznych oraz zapewnianiu danych o produkcji i cenach węgla, współpracując z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi.

POLSKI RYNEK WĘGLA

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA PRZEMYSŁOWA INDUSTRIA S.A.

ŚGP INDUSTRIA, dawniej Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych, jest liderem w wydobyciu i obróbce surowców skalnych w regionie świętokrzyskim. Firma, z historią sięgającą 1874 roku, łączy tradycję z nowoczesnością, promując bezpieczeństwo, innowacje i społeczne zaangażowanie.

ŚGP INDUSTRIA

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

KOPALNIA SOLI "KŁODAWA" S.A.

Kopalnia Soli "Kłodawa" jest największym producentem soli kamiennej w Polsce, eksploatującym jedno z największych złóż z okresu cechsztyńskiego. Metoda tradycyjna górnicza i przeróbka mechaniczna bez chemii pozwala zachować naturalne walory soli, bogatej w mikroelementy, używanej zarówno w przemyśle, jak i spożywczo.

KOPALNIA SOLI "KŁODAWA"

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj

BYDGOSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO "STOMIL" S.A.

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" S.A, to wiodący polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych oraz innych wyrobów gumowych. Firma, certyfikowana wg normy ISO 9001:2015, zdobyła uznanie zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, dzięki ciągłemu doskonaleniu produktów i procesów produkcyjnych.

"STOMIL" BYDGOSZCZ

Poznaj spółkę z Grupy ARP
Kliknij tutaj